מוצרים חכמים

EVRYTHNG Product Cloud

EVRYTHNG המנהלת את הזהויות הדיגיטליות של מוצרי הצריכה בעולם, הודיעה ​​ כי היא תשתף פעולה עם מינט טכנולוגיות , מובילת ישראל בתחום הרכש ושרשרת האספקה, כדי להביא את ה- EVRYTHNG Product Cloud ™ ליצרני מוצרי צריכה ומותגים באזור.

מה מינט מציעה?

בזכות שיתוף הפעולה עם EVRYTHNG נאפשר ליצרנים ולמותגים לספק נראות ושקיפות של שרשרת האספקה לכל אורך דרכו של המוצר- מהמפעל לצרכן למכירה מחודשת או למיחזור.

לחברות מסחר ישראליות  ינתן פתרון עבור זהוי מוצרים ליישומי שרשרת אספקה, אותנטיות ויישומים נוספים.

אופן ביצוע התהליך

 EVRYTHNG Product Cloud  שהוא ענן מוצרים חכם מאפשר למותגי מוצרי צריכה לבצע דיגיטציה של מוצרים  בכך שהם מעניקים לכל מוצר  Digital Identity ייחודי בזמן הייצור. המותגים יכולים לאסוף ולהשתמש במידע שמגיע מן המוצר עצמו לאורך מחזור חייו בכדי להשיג נראות ושקיפות מהקצה לקצה של שרשרת האספקה.

כדי להביא את ההשפעה של דיגיטצית מוצרים לחזית, EVRYTHNG עמדה בראש תהליך הפיתוח התקנים של GS1 שהניב את קישור ה- GS1 Digital והיתה לפלטפורמה הראשונה שאפשרה למותגי מוצרי הצריכה לבצע דיגיטציה של מוצרים.

קישור דיגיטלי של GS1 משדרג את הברקוד שנמצא בכל מקום בו משתמשים שני מיליון יצרנים ביותר מ -4 טריליון פריטי מוצר בשנה, כך שכל פריט מוצר יכול כעת להיות אינטראקטיבי בסמארטפון, לבצע עסקאות עם מערכות שונות בנקודת מכירה ולהתחבר לאינטרנט - הכל עם קוד אחד על המוצר.

בתעשיית ההלבשה, המנהיג העולמי, ראלף לורן, שיתף פעולה עם EVRYTHNG כדי לחבר את סל המוצרים המלא שלו לרשת - והעניק לכל פריט זהות דיגיטלית ייחודית ב- EVRYTHNG Product Cloud ™.

אודות  EVRYTHNGEVRYTHNG Product Cloud ™

ענן מוצרים זה מסייע למותגי מוצרי הצריכה העולמיים לנהל את עסקיהם במודיעין מונע נתונים באמצעות דיגיטציה של מוצרים בקנה מידה ושימוש בנתונים שנוצרו על ידי מוצרים אלה. עם EVRYTHNG, מותגי צריכה עולמיים בתחומים החל מבגדים, יופי וטיפוח אישי, וכלה במוצרי בית, מזון ומשקאות יכולים לדעת כעת מה המוצרים שלהם יודעים ™. לקוחות EVRYTHNG רואים ולומדים ממסע של כל מוצר ממפעל לצרכן. EVRYTHNG מסייעת לעסקים להשתמש במידע זה כדי לפעול בזריזות וביושרה , ולאסוף וליישם מודיעין נתונים בזמן אמת.

למידע נוסף אודות EVRYTHNG

https://evrythng.com/