לדעת את מה שמוצרים שלך יודעים

EVRYTHNG ו- מינט טכנולוגיות משתפות פעולה בישראל כדי להביא דיגיטציה למוצרים, יכולת מעקב מהקצה לקצה ויכולות דינמיות של מעורבות צרכנים. כעת המותגים יכולים לנהל את עסקיהם באופן שונה – זריז יותר, חכם יותר ויעיל יותר - בכך שהם יודעים מה שהמוצרים שלהם יודעים.

רמת גן ולונדון - 15 בספטמבר 2020 – EVRYTHNG המנהלת את הזהויות הדיגיטליות של מוצרי הצריכה בעולם, הודיעה ​​היום כי הוא תשתף פעולה עם מינט טכנולוגיות , מובילת ישראל בתחום הרכש ושרשרת האספקה, כדי להביא את ה- EVRYTHNG Product Cloud ™ ליצרני מוצרי צריכה ומותגים באזור.

 EVRYTHNG מאפשרת ליצרנים ולמותגים לספק נראות ושקיפות של שרשרת האספקה לכל אורך דרכו של מוצר מהמפעל לצרכן למכירה מחודשת או למחזור.

השותפות הראשונה מסוגה בישראל, יחד EVRYTHNG ו- מינט טכנלוגיות מציעות לחברות מסחר ישראליות פתרון זהוי מוצרים ליישומי שרשרת אספקה, אותנטיות מוצרים ויישומים נוספים.

"כדי להתחרות בשוק העולמי של ימינו, מותגים מבצעים דיגיטציה של המוצרים שלהם בקנה מידה גדול כדי לאסוף מודיעין נתונים ולעמוד בציפיות הצרכנים לשקיפות, אותנטיות וחוויות אישיות", אמרה פביאן לה טאדיק, נשיאה ומנהלת EVRYTHNG

ה'הפעלה 'הדיגיטלית של תעשיית מוצרי הצריכה

EVRYTHNG Product Cloud ™ מאפשר למותגי מוצרי צריכה לבצע דיגיטציה של מוצרים  בכך שהם מעניקים לכל מוצר  Digital Identity ייחודי בזמן הייצור.  המותגים יכולים לאסוף ולהשתמש במידע שמגיע מן המוצר עצמו לאורך כל מחזור חיי המוצר בכדי להשיג נראות מהקצה לקצה של שרשרת האספקה. 

כדי להביא את ההשפעה של דיגיטציה של מוצרים לחזית, EVRYTHNG עמדה בראש  תהליך הפיתוח התקנים של GS1 שהניב את קישור ה- GS1 Digital והיתה לפלטפורמה הראשונה שאפשרה למותגי מוצרי הצריכה לבצע דיגיטציה של מוצרים. קישור דיגיטלי של GS1 משדרג את הברקוד שנמצא בכל מקום בו משתמשים שני מיליון יצרנים ביותר מ -4 טריליון פריטי מוצר בשנה, כך שכל פריט מוצר יכול כעת להיות אינטראקטיבי בסמארטפון, לבצע עסקאות עם מערכות שונות בנקודת מכירה ולהתחבר לאינטרנט - הכל עם קוד אחד על המוצר.

בתעשיית ההלבשה, המנהיג העולמי, ראלף לורן, שותף עם EVRYTHNG כדי לחבר את סל המוצרים המלא שלו לרשת - והעניק לכל פריט מוצר זהות דיגיטלית ייחודית ב- EVRYTHNG Product Cloud ™. 

לאחרונה EVRYTHNG הכריזה על שותפות עולמית עם HP לספק ללקוחות ההדפסה, האריזה והארגונים של HP, כולל מותגי CPG, אימות, עקיבות מקצה לקצה ויכולות דינמיות של מעורבות צרכנים.

"השותפות שלנו עם EVRYTHNG תביא דינמיקה חדשה לגמרי לאופן שבו מותגי מוצרי צריכה באזור עושים עסקים", אמר דייוויד ענבר, מנכ"ל ומייסד, מינט טכנולוגיות. "יחד אנו עוזרים למותגים לחבר את הנקודות בין נראות מלאה לרשתות האספקה ​​שלהם לבין שימוש בניתוח נתוני צרכנים בזמן אמת".

אודות מינט טכנולוגיות

מינט טכנולוגיות מובילה של פתרונות רכש ושרשרת אספקה ​​חדשניים. הפתרונות כוללים מערכות לשרשרת האספקה ​​הדיגיטלית, מיקור חוץ של רכש ותכנון, ניתוח נתוני רכש, ניהול עלויות, אופטימיזציה בשרשרת האספקה ​​,פרויקטים וייעוץ. אנו עובדים עם לקוחות מחברות Fortune 100 ועד לחברות סטארט-אפ. הלקוחות שלנו משיגים יתרון תחרותי ורצים מהר יותר מהמתחרים שלהם בעזרת המתודולוגיות והכלים הקנייניים שלנו. 

אודות EVRYTHNG

EVRYTHNG Product Cloud ™ מסייעת למותגי מוצרי הצריכה העולמיים לנהל את עסקיהם במודיעין מונע נתונים באמצעות דיגיטציה של מוצרים בקנה מידה ושימוש בנתונים שנוצרו על ידי מוצרים אלה. עם EVRYTHNG, מותגי צריכה עולמיים בתחומים החל מבגדים, יופי וטיפוח אישי, וכלה במוצרי בית, מזון ומשקאות יכולים לדעת כעת מה המוצרים שלהם יודעים ™. לקוחות EVRYTHNG רואים ולומדים ממסע של כל מוצר ממפעל לצרכן. EVRYTHNG מסייעת לעסקים להשתמש במידע זה כדי לפעול בזריזות וביושרה , ולאסוף וליישם מודיעין נתונים בזמן אמת.

https://evrythng.com/


100X100.png