פרויקטים וייעוץ

איחוד וטיוב קטלוגים

איחוד וטיוב קטלוגים

ברשותנו מתודולוגיה ותוכנה ייחודית לטיוב ואיחוד קטלוגים, הן קטלוגי חומרים והן קטלוגי ספקים ולקוחות. באמצעות כלים אלו ניתן גם לסווג אוטומטית מסמכי רכש כמו חשבוניות והזמנות בקטגוריות השונות.


שיפור תהליכים

שיפור תהליכים

מינט יכולה לעצב עבורך את מערכות ותהליכי הרכש ושרשרת האספקה. העיצוב מחדש יהפוך את התהליכים למועילים ויעילים יותר על ידי התאמתם לצרכים העסקיים של החברה וליצירת יתרון תחרותי. שיפור התהליכים יכול לכלול אלמנטים של מיכון ושילוב רובוטי תוכנה (בוטים). התהליכים יכולים להיות תהליכים עסקיים או תפעוליים, בתוך הארגון ו/או עם שותפים וספקים חיצוניים.


אופטימיזציית סורסינג

אופטימיזציית סורסינג

פרויקט אופטימיזציית סורסינג בקטגוריה, מבוסס תוכנה ייחודית, שהתפוקה שלו היא פתרון אופטימאלי בקטגוריה המתחשב באילוצי הארגון ובהעדפות הלקוחות הפנימיים.


הערכת ספקים

הערכת ספקים

הערכת ספקים חיונית להקטנת הסיכונים ולהשגת שיפורים מהותיים בשרשרת האספקה.  מינט תעריך את היכולות של הספק לעמוד בדרישות החברה הכמותיות (למשל קצבי יצור) והאיכותיות.  בגמר הפרויקט הלקוח יקבל תמונת מצב ותוכנית ראשונית לסגירת פערים אצל הספקים. תוצאת הפרויקט תהיה הגדלה משמעותית של יכולות שרשרת האספקה של החברה לעמוד בדרישות וצמצום סיכונים.


הורדת עלויות והנדסת רכש

הורדת עלויות והנדסת רכש

מינט תסייע לך בתכנון ויישום הורדת עלויות תוך שימוש במתודולוגיה ושיטות מותאמות לצרכים שלך.  שיטות אלו כוללות לדוגמה טיפול בהיבטים מסחריים של הרכש, שימוש בהנדסת רכש על מנת להוריד עלויות בממד הטכנולוגי (למשל שינוי המפרט), אופטימיזציית סורסינג, חישוב ה – Total Cost of Ownership– TCO  של העסקה, ניתוח  ה – Should cost של הספקים, בחינה באיזו רמה של עץ המוצר לרכוש – חומרי גלם, מודולים או מוצר סופי.