סדנאות והדרכות

סדנת ניהול והערכת ספקים

סדנת ניהול והערכת ספקים

חברת מינט טכנולוגיות פיתחה סדנה יחודית לניהול הערכת ספקים. הסדנה מדמה שרשרת הספקה של ארגון בסביבה עסקית מורכבת וגלובלית המכילה ספקים רבים.  הדגש הוא על ניהול והערכת הספק לאחר הבחירה בו ועל ראיה מקיפה של הספק, כולל מדדים עסקיים ותיפעוליים (ולא רק מדדי איכות).


סדנת ניהול סיכונים בשרשרת האספקה

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת האספקה

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת ההספקה מדמה שרשרת הספקה של ארגון בסביבה עסקית מורכבת וגלובלית המכילה סיכויים וסיכונים.  המשתתפים  עובדים בצוותים כשמטרתם לזהות את הסיכונים, לכמת את השפעתם ולרכוש הגנות כלכליות מתאימות.


סדנת ניהול קטגוריות

סדנת ניהול קטגוריות

ניהול קטגוריה הוא תפישה חדשה יחסית ברכש המתארת ניהול רכש בקטגוריה מסוימת לאורך כל מחזור החיים שלה – תכנון הקטגוריה, סורסינג וניהול יחסים עם ספקים.  הסדנה מיועדת  למנהלי רכש, מנהלי קטגוריות וקניינים בכירים.


סדנת ניהול עלויות אסטרטגי

סדנת ניהול עלויות אסטרטגי

סדנת ניהול עלויות אסטרטגי מבוססת על הסדנה של חברת אנקלסריה, חברת יעוץ גלובלית.  הסדנה נערכה מאות פעמים בעולם עבור מנהלים בתעשיות רבות מחברות כגון IBM, Dell, Amazon.  הסדנה כוללת מתודולוגיה ו- Case studies ותורמת בבניית יכולות פנימיות בחברה.


משחק הבירה

משחק הבירה

משחק הבירה הינו סימולטור מנהלים שפותח ב- MIT והוא אחד ממשחקי הניהול הידועים בעולם, המשלב פעילות מעשית עם לימוד תיאורטי.  הסימולטור הינו כלי אינטרנטי מהנה ופשוט ביותר למשחק.  הוא מדמה זרימת חומר ומידע בשרשרת הספקה הכוללת תהליכי יצור, הפצה, קבלת הזמנות מלקוחות ותחזיות. 


משחק השוקולד

משחק השוקולד

משחק השוקולד (The Commodity Purchasing Game בשמו האנגלי) מדמה תהליכי רכש קקאו בחברה תעשייתית המייצרת מוצרי שוקולד.  המשחק משוחק בצוותים המתחרים אחד בשני.  כל צוות מקבל החלטות רכש כשהוא צריך לאזן עלויות שונות, לעבד מידע כמותי רב, ולהעריך אי ודאויות מהותיות.