רכש ולוגיסטיקה

ניהול רכש ולוגיסטיקה לארגונים

עם חברת מינט טכנולוגיות המובילה בתחומה תזכו לשירותי ניהול רכש ולוגיסטיקה חיצוניים, איכותיים ומתקדמים, המותאמים במדויק לצרכי הארגון שלכם. החברה תסייע לייעל תהליכים של לוגיסטיקה ורכש ובכך ליצור שרשרת אפסקה אופטימאלית. זאת על בסיס מתודולוגיות ופתרונות חדישים ויעילים בעזרתם החברה תבחן, תנתח ותשפר תהליכים שיתרמו להצלחת ורווחיות הארגון - מכל ענף במשק ובכל קנה מידה.

 

ניהול מקצועי של ארגונים

אנו מנהלים רכש ולוגיסטיקה לארגונים באופן יעיל וכדאי, עם רכישה של שירותים ומוצרים במחיר זול במיוחד, זול הרבה יותר מהמחיר שהייתם מקבלים על ידי פנייה ישירה לספקים. כמו כן, אנו נדאג גם לצד הלוגיסטי של שרשרת האספקה ונוודא כל הזמן את כדאיותה הכלכלית והעסקית. היכולות אלו מבוססות על הכשרה, ניסיון וידע מעמיק בתחום, שמאפשרים בין היתר לבצע על הצד הטוב ביותר את הפעולות הבאות:

  • בחירה נכונה, הטובה ביותר של מוצרים איכותיים, מתאימים במדויק לצרכי הארגון. זאת על סמך הכרות מעמיקה ועדכנית עם האפשרויות השונות הקיימות במשק המקומי והעולמי כאחד.
  • ניהול משא ומתן מקצועי מול ספקים וגורמים מובילים במשק, עם תוצאות משביעות רצון מותאמות לצרכים ספציפיים של הארגון.
  • שליטה מלאה בזמן אמת על מצב המלאי, מה יש בו, מה נדרש להזמין ומהי כמות המוצרים והפריטים שכבר נרכשו.
  • שמירה על קשר שוטף עם ספקי מוצרים ושירותים, הכוללת הכרות מעמיקה של צוות בכיר ואנשי מפתח בחברה החיצונית מול העובדים.
  • יצירת מאגר מידע מקיף, אמין, בטוח ואחיד, המבוסס בין היתר על ניהול ממוחשב של קטלוגים באמצעות תוכנה ייעודית, מה שמבטיח ניהול יעיל של מלאי, עם רשימות עדכניות של שירותים, מוצרים, לקוחות וספקים. התנהלות יעילה זו תסייע בחיסכון הוצאות הארגון ועלויות הרכש שלו, לצד חיסכון בזמן עבודה וכו'.
  • אנו נדאג למצוא לכל פרויקט אנשי מקצוע מובילים במיקור חוץ מהארץ והעולם עבור תשלום כדאי ועבודה מהירה ויעילה.
  • שירותי ניהול רכש ולוגיסטיקה שלנו מוצעים בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות ובעלות משתלמת ביותר. 

 

שירותי ניהול רכש ולוגיסטיקה

לשירותי ניהול רכש ולוגיסטיקה מתקדמים וכדאיים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת מינט טכנולוגיות בטלפון 03-7516858 או במייל info@minet.co.il.