ניהול מכרזים

ניהול מכרזים מקצועי ויעיל

עם חברת מינט טכנולוגיות המובילה בארץ בתחומי שרשרת האספקה תזכו לשירותי ניהול מכרזים מתקדם הכולל גם ניהול מקוון של מכרזים. חשוב לבין כי ניהול מכרזים הינו תהליך מקצועי ומעמיק, חיוני להתנהלות חסכונית ויעילה של ארגונים. התהליך מתחיל בהגדרת נתונים למכרז ובחינת עלויות כדאיות לביצועו . לאחר מכן יועברו נתונים לספקים רלוונטיים אשר עבורם ימונה איש קשר שיספק מענה לכל שאלה וכל מידע חיוני נוסף. כמו כן, כל הצעה הנשלחת על ידי ספק תבחן ותיבדק בכדי לוודא את תקינותה וכדאיותה באופן מקיף הכולל גם עלויות עקיפות. לבסוף יתנהל משא ומתן מול הספקים שייסתם בחתימה על חוזה שהינו בדרך כלל ארוך טווח.

 

ניהול מכרזים מקוון

ניהול מכרזים מקוון הינו שירות יחסית חדש המבוסס על מפרטים של מוצרים או שירותים שהארגון שולח לספקים ומאפשר להם לבחון אותם. לאחר תקופה מוגדרת, לרוב של כחודש, בתאריך שהוגדר מראש ולפרק זמן של שעות בודדות - כל הספקים יכולים להיכנס לאתר ייעודי ודרכו להעביר הצעות מחיר למוצר או שירות מבוקש. כמו כן כל ספק יכול לבחון את הצעת המחיר שלו לעומת מתחרים ולהחליט אם להעביר הצעה יותר זולה. התהליך מסתיים עם הצעת המחיר הזולה ביותר.

 

תהליך מקוון אובייקטיבי ומהיר

לא אחת ניתן לנהל מכרזים באמצעות תהליך מקוון אובייקטיבי, יעיל ומהיר. מדובר בתהליך המתנהל כמעט בעצמו ללא צורך בהתערבות של גורמים מהארגון. כמו כן השקיפות המוצעת במכרזים אלו והיכולת של ספקים לבחון את מיקומם יוצרת לחץ פסיכולוגי המוביל לא אחת להורדת מחירים במטרה לזכות במכרז.

למי מתאים מכרז מקוון 

ניהול מכרז מקוון מתאים למגוון צרכים עסקיים, בייחוד עבור ארגונים המחויבים לצאת עם מכרזים כדוגמת כאלו הפועלים בשירות הציבור. כמו כן הם יעילים עבור צורכי רכש בעלי ערך יחסית לא גבוה ועם תהליך בחירה לא מורכב. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי מכרזים אלו אינם מתאימים למקרי רכש גדולים, מורכבים ומסובכים, עם פרמטרים נוספים לעלות, הנדרשים בתהליך מעמיק של בדיקת ואנליזת הצעות ספקים. במצבים אלו אנו ממליצים להסתייע במערכת אופטימיזציה יעילה ומתקדמת.

 

שירותי ניהול מכרזים

לשירותי ניהול מכרזים מקצועיים ומתקדמים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת מינט טכנולוגיות בטלפון 03-7516858 או במייל info@minet.co.il.