קורס ניהול ענן

ענן הוא הרעיון של הגשמת דרישות IT ארגוניות- תוכנה, אחסון, חישוב- באמצעות משאבים וירטואליים או חיצוניים ולא בשיטה המסורתית של שימוש בנכסים קבועים או פנימיים. לענן השלכות עצומות על הארגון במונחים של צמצום זמני פיתוח, הפחתת עלויות, אך מנגד קיימים גם ממדים שליליים כגון -  Shadow IT ואחסון מידע שאינו נחוץ יותר אשר גורמים לעלויות מיותרות.

הקורס לניהול ענן יציג את המושגים בתחום, המודלים, התהליכים ויספק כלים טכנולוגיים, כלכליים ומשפטיים של הענן וניהול הנתונים בו. במסגרת הקורס יהיה ניתן להבין את טכנולוגיית הענן, השפעותיו על שוק העבודה, כיצד יש לבחור ספק מתאים עבור העסק שלנו? נעסוק בהיבטים משפטיים ורגולטוריים של הענן ונציג את העקרונות והאסטרטגיות לניהולו.

הקורס יציג ויכסה את הנושאים של תשתיות ענן, וירטואליזציה, רשתות מוגדרות תוכנה, אחסון בענן ומודלי תכנות. נדון בגורמים המניעים, היתרונות והאתגרים הקיימים בענן. נציג מקרים שימושיים של רשתות תוכנה ונעסוק במושגים שונים של מחשוב ענן, הפצת נתונים, KPI's ומדידות.

הכלים הניתנים יעשירו את הידע שלכם ויאפשרו לכם לעסוק בתחום העכשווי ביותר בשוק. הקורס יאפשר לכם לחוות פרויקט מלא בתחום מתחילתו ועד הבאת הפרויקט לגמר. במסגרת הפרויקט יהיה ניתן להבין את כלכלת הענן ועליות TCOת( ׁׁׁTotal Cost of Ownership ) ,ללמוד כיצד ואילו אפשרויות IT לבחור וכמו כן מיהם ספק/ספקי הענן הנכונים לחברה ומהי הדרך הנכונה והיעילה ביותר לניהול סיכונים בענן.

לפרטים ושאלות נוספות על הקורס צרו עימנו קשר 03-7516858 או השאירו פרטים בתחתית העמוד.