שותפינו

NetApp

NetApp

ארגונים מובילים ברחבי העולם סומכים על NetApp שתספק להם תוכנות, מערכות ושירותים לניהול ואחסון הנתונים שלהם. NetApp עזרה לארגונים ונותני שירות רבים לתכנן, להשיק ולפתח את סביבת הIT שלהם. 

קרא עוד
Optitool

Optitool

אופטיטול מתמחים בתכנון ואופטימיזציית נסיעות מורכבות עם אילוצים. אופטיטול מפתחת, מוכרת ומיישמת פתרונות עבור שרשרת האספקה כולה.

קרא עוד
Orpheus

Orpheus

Orpheus היא ספקית תוכנה מובילה לניתוח נתונים מורכבים וחכמים וניהול חיסכון. האלגוריתמים AI וניהול הנתונים הסמנטיים מאפשר לאנשי הרכש לזהות התנהגות מעניינת/חריגה ברכש וחיסכון פוטנציאלים. 

קרא עוד
Anklesaria Group

Anklesaria Group

The Anklesaria Group היא חברת ייעוץ המתמחה בפתרונות ניהול שרשרת האספקה. לחברה יש מוניטין יוצא דופן העובדת עם כמה מהחברות המכובדות בעולם במגוון רחב של תעשיות.

קרא עוד
Cloudability

Cloudability

Cloudability הוא כלי הניהול הפיננסי הראשון לניטור וניתוח של כל הוצאות ענן בכל ארגון. כלי זה מביא לשקיפות מלאה לכיצד והיכן  ארגונים מבזבזים כספים על משאבי ענן. באמצעות כלי זה ארגונים מקבלים את המיטב מן השימוש בענן.

קרא עוד
Risk methods

Risk methods

risk methods חברה הממוקמת במינכן, מציעה פתרון מבוסס ענן-SaaS לניהול סיכונים בשרשרת האספקה. החברה מספקת פתרון לחברות קטנות, בינוניות וגדולות בכל הענפים, אשר מבצעות רכש בינלאומי.

קרא עוד
keelvar

keelvar

Keelvar מסייעת לחברות אשר רוכשות סחורה ושירותים לעשות זאת ביעילות רבה יותר. עם Keelvar, ספקים פוטנציאליים יכולים להציע הצעות יותר מפורטות בחבילת ההצעות הפיננסיות שלהם. באמצעות אלגוריתמים חכמים החברה מסייעת ברכישת סחורה ושירותים על מנת לקבל תוצאות יעילות יותר עם חיסכון של 5% – 20%. גישה זו מבטיחה שספקים יוכלו גם להתייעל.

קרא עוד
Verdantis

Verdantis

Verdantis היא הראשונה להציע שירותי ניהול בסיס נתונים ופתרונות המביאים ROI, ערך עסקי אמיתי על-ידי התמקדות לשימוש עסקי ויישום של MDM. ורדנטיס מציעה פתרון אוטומטי וייחודי לERP MDM המתבססת על בינה מלאכותית (AI).
קרא עוד