שותפינו

NetApp

NetApp

ארגונים מובילים ברחבי העולם סומכים על NetApp שתספק להם תוכנות, מערכות ושירותים לניהול ואחסון הנתונים שלהם. NetApp עזרה לארגונים ונותני שירות רבים לתכנן, להשיק ולפתח את סביבת הIT שלהם. 

קרא עוד
Orpheus

Orpheus

Orpheus היא ספקית תוכנה מובילה לניתוח נתונים מורכבים וחכמים וניהול חיסכון. האלגוריתמים AI וניהול הנתונים הסמנטיים מאפשר לאנשי הרכש לזהות התנהגות מעניינת/חריגה ברכש וחיסכון פוטנציאלים. 

קרא עוד
Market Dojo

Market Dojo

Market Dojo, חברת תוכנה בריטית המציעה שירות של מכרזים מקוונים ואי סורסינג באמצעות תוכנה עננית (SaaS) , תוכנה מתוחכמת וידידותית למשתמש. הפתרונות שלהם מאפשרים השגת מחירי שוק אמיתיים, חיסכון משמעותי בעלויות והפחתת סיכונים.

קרא עוד
Anklesaria Group

Anklesaria Group

The Anklesaria Group היא חברת ייעוץ גלובלית המתמחה בפיתוח מודלי עלויות של ספקים. לחברה יש מוניטין יוצא דופן העובדת עם כמה מהחברות הגדולות בעולם במגוון רחב של תעשיות.

קרא עוד
Cloudability

Cloudability

Cloudability הוא כלי הניהול הפיננסי הראשון לניטור וניתוח של כל הוצאות ענן בכל ארגון. כלי זה מביא לשקיפות מלאה לכיצד והיכן  ארגונים מבזבזים כספים על משאבי ענן. באמצעות כלי זה ארגונים מקבלים את המיטב מן השימוש בענן.

קרא עוד
Risk methods

Risk methods

risk methods חברה הממוקמת במינכן, מציעה פתרון מבוסס ענן-SaaS לניהול סיכונים בשרשרת האספקה. החברה מספקת פתרון לחברות קטנות, בינוניות וגדולות בכל הענפים, אשר מבצעות רכש בינלאומי.

קרא עוד
Verdantis

Verdantis

Verdantis היא הראשונה להציע שירותי ניהול בסיס נתונים ופתרונות המביאים ROI, ערך עסקי אמיתי על-ידי התמקדות לשימוש עסקי ויישום של MDM. ורדנטיס מציעה פתרון אוטומטי וייחודי לERP MDM המתבססת על בינה מלאכותית (AI).
קרא עוד