פתרונות החברה

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת האספקה

בשנים האחרונות העולם הפך למסוכן המאופיין באי וודאות. שינויים גיאופוליטיים, טכנולוגיים, כלכליים וחברתים מגדילים מהותית את אי הודאות העיסקית והופכים את שרשרת ההספקה לפגיעה יותר.

יחד עם זאת שרשראות ההספקה נעשות מורכבות יותר בגלל העבודה בדרגים  (Tiers) רבים של ספקים  כך שהנראות בשרשרת  ההספקה נמוכה יותר כיום. בגלל סיבות אלו ונוספות ארגונים צריכים היום יותר מאי פעם לנהל את הסיכונים בשרשרת ההספקה. מינט פיתחה בהסתמך על המתודולוגיה שלה, סדנה לניהול סיכונים בשרשרת ההספקה המקנה למנהלים ולאנשי מקצוע יכולות לזהות, לנתח ולכמת סיכונים, לקבל החלטות הגנה חשובות באופן מובנה. הסדנה הועברה בהצלחה גדולה בארץ ובחו"ל.

הסדנה

הסדנה תערך במהלך יום אחד הכולל הרצאת פתיחה בנושא ניהול סיכונים, הצגה והסברת התהליך, משחק הסימולציה וניתוח התוצאות של כל שלב.  מינט מקיימת פגישת הקדמה על מנת להכיר את העולם שלכם טוב יותר לפני הסדנה. החומר הלימודי הוא באנגלית. 

תכנים

הסדנה תתאר פעילות עסקית בחברה תעשייתית המצריכה קבלת החלטות בשרשרת האספקה תוך התחשבות בסיכונים.  המשתתפים יעבדו בקבוצות ויצטרכו לזהות סיכונים, לנתח ולתעדף אותם, לרכוש הגנות מהסיכונים ולהגיב לארועים ולמידע שמתקבל.  הדגש יהיה על ניתוח כמותי ומדידת ההחלטות והתוצאות שלהן.  קבוצות שונות ינהלו סיכונים בדרכים שונות ויגיעו עקב כך לתוצאות עסקיות שונות.  לאחר העבודה בקבוצות אנו ננתח ונדון בתוצאות ותהליכי קבלת ההחלטות בקבוצות.

התועלות מהסדנה

  • זיהוי סיכונים בשרשרת ההספקה והרכש.
  • רכישת כלים מעשיים להתמודדות עם סיכונים בארגון.
  • תרגול שיטות לכימות והערכת סיכונים בארגון.
  • הבנת היתרון התחרותי בניהול סיכונים.
  • הכרת מתודולוגיות לצמצום הסיכונים ומזעור השפעתם.

הערך המוסף של מינט

מינט ביצעה פרויקטים מורכבים של ניתוח סיכונים ללקוחות שלנו.  על סמך פרויקטים אלו פיתחנו את הסדנה הקיימת שלנו בניהול סיכונים לאחר שראינו שסדנה כזאת חסרה בשוק.  אנו יודעים להפוך את החומר העיוני והמעשי לסדנה לימודית יחודית.

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים לחץ כאן