פתרונות החברה

ניטור טמפרטורה בשרשרת האספקה


בשנים האחרונות, מורכבות שרשרת האספקה הולכת וגדלה. מצד אחד, מגוון המוצרים גדל, דרישות הרגולציה והאיכות הולכות ומחמירות, זמני האספקה מתקצרים, ושיעור יעדי האספקה הולך וגדל. מצד שני, התחרות יוצרת לחץ מתמיד להפחית מחירים. המורכבות הרבה מערימה קשיים על יכולת הארגון לספק שירות אפקטיבי ויעיל ללקוחותיו.

הפתרון שלנו
המשימה שלנו היא לספק ללקוחותינו את היכולת למדוד, לנתח, להפיץ ולהציג נתונים של תהליכים עסקיים קריטיים בזמן אמת, כך שתהיה הוכחה לאיכות ואמינות מוצר. Dyzle עושים זאת באמצעות חדשנות מתמדת על מנת לספק את הפלטפורמה (PaaS) המתוחכמת ביותר, הפתוחה לאינטגרציה עם מערכות עסקיות כמו TMS, WMS, ERP ו-BI.
מאפשר לענות על שאלות כמו:

  • מהו מעמדו של המשלוח שלי?
  • היכן המשלוח?
  • האם יש בעיות או חריגות, והיכן הם נמצאים בשרשרת האספקה ?

הפתרון של Dyzle כולל:

Y-tag - שערים אלחוטיים חכמים מבוססי Wi-Fi האוספים את כל הנתונים הרצויים על טמפרטורה, לחות, CO2 ומיקום GPS. אין צורך בהתקנה או חיבול כבלים.

Dashboard - אזור פרטי באינטרנט המאפשר סקירה ויזואלית של השרשרת כולה בכל זמן ומכיוון שמערכת עננית (Cloud)- גם מכל מקום, מראה רק את הנתונים הרלוונטיים כדי לפקח על תהליכים ולנקוט בפעולות הדרושות בזמן אמת. המערכת תתריע דרך אימייל, SMS ובמקרים מסוימים גם בשיחת טלפון ישירות למכשיר הסלולרי. 

הפתרון של Dyzle מייצר ערך עבור ההנהלה, אבטחת איכות (QA) וניהול הלוגיסטיקה על ידי הפחתת עלויות והתאמה