פתרונות החברה

הורדת עלויות

מהי הורדת עלויות בשרשרת האספקה? ולמה זה קשה כל כך?

הורדת עלויות זה ניהול, זה פרויקט שינוי ולכן הוא קשה כל כך לביצוע. פרויקט שינוי מסכן אנשים ולכן פרויקטים של חיסכון בעלויות רבים אינם מצליחים, ארגונים רחוקים מלממש את הפוטנציאל המלא של חיסכון בעלויות ופונים לתרופות פלא שמורידות מחירים בטווח הקצר, רק בשביל לשלם על זה מחיר יקר בהמשך. הורדת עלויות לעסקים אינה לחץ על הספק להורדת מחירים אלא הורדה של כלל העלות למוצר – TCO – Total Cost of Ownership באופן מתמשך.

מה מינט יכולה לעשות עבורך לחיסכון בעלויות העסק?

מינט ביצעה פרויקטים רבים בהורדת עלויות לעסקים במגוון תעשיות, סגמנטי רכש, חישוב העלות הכוללת - TCO ושיטות של הורדת עלויות.

חברת מינט טכנולוגיות יכולה לסייע לך בהורדת עלויות וחיסכון בעלויות במספר דרכים וממדים:

1. ביצוע ניתוח עלויות של כלל הרכש או סגמנטי רכש נבחרים והכנת תוכנית ייעוץ להורדת עלויות הרכש הריאלית תוך השגת שיתוף הפעולה של הארגון.

2. ייעוץ לעלות כוללת וחישוב ה – TCO של מוצרים. ה– TCO יחושב במתודולוגיה ברורה וישימה.

3. הכנת בקשות להצעת מחיר, SOW, ומפרטים.

4. ביצוע פרויקטים להורדת עלויות. הפרויקטים יכולים להיות פרויקטים בייעוץ לרכש נכון, פרויקטים טכנולוגיים של בחינת מפרט המוצר או טכנולוגיית יצור או פרויקטים משולבים. הפרויקטים יתבצעו בידי צוות משולב של יועצי רכש ומהנדסים בתחומי המכניקה, אלקטרוניקה ומומחים נוספים כנדרש.

5. בחינת מה קונים? באיזה רמה של עץ המוצר או הפרויקט אני רוכש? האם אני רוכש חומרי גלם, מודולים או מוצר שלם בטורן קי? האם לעשות אאוטסורסינג או אינסורסינג?

6. ייעוץ לעלות כוללת וחישוב ה – TCO בכלל שרשרת האספקה על מנת לבצע הורדת עלויות חכמה עם הספקים.