שותפינו

NetApp

NetApp

ארגונים מובילים ברחבי העולם סומכים על NetApp שתספק להם תוכנות, מערכות ושירותים לניהול ואחסון הנתונים שלהם. NetApp עזרה לארגונים ונותני שירות רבים לתכנן, להשיק ולפתח את סביבת הIT שלהם. 

קרא עוד
Risk methods

Risk methods

risk methods חברה הממוקמת במינכן, מציעה פתרון מבוסס ענן-SaaS לניהול סיכונים בשרשרת האספקה. החברה מספקת פתרון לחברות קטנות, בינוניות וגדולות בכל הענפים, אשר מבצעות רכש בינלאומי.

קרא עוד
Syncron

Syncron

Syncron מספקת ניהול מלאי גלובלית, ניהול מחירים גלובלי, ניהול הזמנות, ייצור והפצה לחברות ברחבי העולם. ממוקמת בסטוקהולם, שבדיה עם משרדים בארה"ב- אטלנטה, שיקגו. Syncron משלבת תשוקה, חדשנות עסקית מומחיות וכוח עבודה שיתופית.
קרא עוד
Anklesaria Group

Anklesaria Group

The Anklesaria Group היא חברת ייעוץ המתמחה בפתרונות ניהול שרשרת האספקה. לחברה יש מוניטין יוצא דופן העובדת עם כמה מהחברות המכובדות בעולם במגוון רחב של תעשיות.

קרא עוד
GCD- Getting Contract Done

GCD- Getting Contract Done

מה שהתחיל בתור פרוייקט שיתוף פעולה בין ה ACC לחברת Bridgeway לנתינת מענה לצרכים קיימים של המחלקות המשפטיות, התפתחה למערכת ניהול חוזים – GCD. החברה נרכשה על ידי Mitratech העולמית- ספקית מובילה של פתרונות ניהול משפטי אינטגרטיבי לארגוניים עבור יותר מ 750 המחלקות המשפטיות בכל הגדלים, הכוללת כמעט 40% מ- Fortune 500. 
קרא עוד
keelvar

keelvar

Keelvar מסייעת לחברות אשר רוכשות סחורה ושירותים לעשות זאת ביעילות רבה יותר. עם Keelvar, ספקים פוטנציאליים יכולים להציע הצעות יותר מפורטות בחבילת ההצעות הפיננסיות שלהם. באמצעות אלגוריתמים חכמים החברה מסייעת ברכישת סחורה ושירותים על מנת לקבל תוצאות יעילות יותר עם חיסכון של 5% – 20%. גישה זו מבטיחה שספקים יוכלו גם להתייעל.

קרא עוד
Smart Software

Smart Software

נוסדה ב1984 וממוקמת בבלמונט, מסצ'וסטס, Smart Software מובילה במתן חיזוי לביקוש בארגונים, תכנון ביקוש, ופתרונות לאופטימיזציית מלאי. כיום אלפי אנשי מקצוע ברחבי העולם מתחומי הייצור, שיווק ומלאי משתמשים במוצר הדגל, SmartForecasts ®, ויוצרים שרשרת אספקה יעילה יותר. מלקוחותיהם חברות מובילות בתעשייה כגון מונסנטו, מיצובישי, סימנס, אבוט מעבדות, דיסנילנד, ג'נרל אלקטריק וקוקה קולה וכן חברות בינוניות וקטנות. 

קרא עוד
Polarix

Polarix

POLARIXPARTNER היא חברת ייעוץ מובילה עבור ענף הייצור. עם ניסיון של שנים רבות בתעשייה, POLARIXPARTNER מובילים בניסיון של 14 שנים בתעשייה. בין הלקוחות ניתן למצוא לקוחות מתחומי הנדסת מכונות, תעשיית אוירודינמיקה, תעשיות רכב ותעשיות התרופות.

 

קרא עוד
Verdantis

Verdantis

Verdantis היא הראשונה להציע שירותי ניהול בסיס נתונים ופתרונות המביאים ROI, ערך עסקי אמיתי על-ידי התמקדות לשימוש עסקי ויישום של MDM. ורדנטיס מציעה פתרון אוטומטי וייחודי לERP MDM המתבססת על בינה מלאכותית (AI).
קרא עוד